Depilačné stripy (prúžky)

Depilačné prúžky a depilačný vosk sú neodmysliteľní partneri, ktorí vám pomôžu zbaviť sa nežiaduceho ochlpenia. Ide o skvelý spôsob, ako sa môžete chĺpkov zbaviť menej bolestivým spôsobom, ale zároveň veľmi efektívne. Ide o spôsob odstraňovania chĺpkov, ktorý môžete využiť aj v domácom prostredí a nemusíte navštíviť žiadne profesionálne zariadenie. Je to veľmi jednoduché a netrvá to ani dlho.

K dispozícii máme množstvo depilačných stripov a prúžkov. Na výber máme rôzne veľkosti a typy. Niektoré sú vyrobené z vlákniny, iné z celulózy. Niektoré sú perforované, iné sú v rolkách. Naozaj máte z čoho vyberať.

Vlákninové depilačné prúžky z kvalitnej vlákniny sú k pokožke naozaj šetrné. Sú jemné, ale chĺpky s pomocou kvalitného depilačného vosku dokážu odstrániť efektívne. V ponuke máme aj celulózové depilačné prúžky, ktoré sú robustnejšie, ale chĺpky odstraňujú rovnako dobre. Sú mäkké a používajú sa veľmi jednoducho. Depilačné prúžky máme v rôznych veľkostiach a tvaroch tak, aby sa prispôsobili rôznym oblastiam tela. Môžete ich tak aplikovať od nôh cez podpazušie až po tvárovú oblasť.

Viac
7 výsledkov
Zoradiť podľa