ARGATLAS Moroccan Oil

Značka ARGATLAS Moroccan Oil prináša jedinečné výrobky z arganového oleja, ktorý sa získava zo vzácnych arganových orechov. Tie rastú výlučne v marockých pohoriach Atlasu. Preto sa značka nazýva ARGATLAS Moroccan Oil.

Orechy, ktoré sa používajú na výrobu arganového oleja, sa spracúvajú veľmi starostlivým spôsobom a lisujú sa za studena, aby sa zachovala maximálna kvalita oleja.

Značka kozmetických vlasových produktov ARGATLAS Moroccan Oil sa zaviazala k používaniu stopercentne organických produktov. Ak teda používate vlasovú kozmetiku tejto značky, môžete si byť istí, že neobsahuje žiadne chemické prísady, pesticídy ani umelé látky.

V sortimente značky ARGATLAS Moroccan Oil nájdete množstvo druhov za studena lisovaných kozmetických olejov z arganových orechov. Arganový olej sa používa na rôzne časti tela, pretože poskytuje hydratáciu a výživu pokožke, vlasom, tvári i nechtom. Medzi výnimočné produkty značky ARGATLAS Moroccan Oil patria vlasové oleje a séra s arganovým olejom. Dodávajú vlasom potrebnú výživu, zlepšujú ich elasticitu a zanechávajú ich hebké a lesklé. Séra značky ARGATLAS Moroccan Oil poskytujú vlasom intenzívnu starostlivosť a starajú sa aj o pokožku hlavy, ktorú zvlhčujú a obnovujú jej prirodzenú rovnováhu pH.

Ak teda hľadáte luxusné a prírodné kozmetické vlasové produkty, ktoré využívajú bohatstvo arganového oleja a prinášajú jedinečný zážitok, určite siahnite po kozmetike značky ARGATLAS Moroccan Oil.

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa