Farby a trvalá na obočie a riasy

Farby na obočie a trvalá na riasy pomáhajú ženám dosiahnuť vzhľad, po akom vždy túžili. Odporúčame však zveriť sa do rúk profesionálov. Ak sa však predsa rozhodnete nafarbiť si obočie doma, určite na to použite kvalitné produkty. Ak si vyberiete z našej ponuky, kvalitou farby si môžete byť isté, pretože sme overeným partnerom tých najlepších kozmetičiek na Slovensku.

Tón farby na obočie zvoľte tak, aby ladil s prirodzenou farbou vašich vlasov a obočia. Farba sa zvyčajne aplikuje na obočie a nechá sa pôsobiť niekoľko minút. Následne sa opláchne a obočie je zrazu výraznejšie a krajšie.

Ak sa rozhodnete farbiť si obočie doma, môžete tak urobiť pomocou špeciálnych farieb, ktoré nájdete v našej ponuke. Odporúčame napríklad set na farbenie obočia, rias alebo brady, v ktorom nájdete všetko potrebné, dokonca aj pomôcky, ktoré budete pri farbení potrebovať. Odporúčame sa však zveriť do rúk profesionálnej kozmetičky, ktorá presne vie, čo robí a vie, ako má farbu na obočie používať. Niektoré farby sú napríklad určené len na farbenie obočia, iné len na farbenie mihalníc. My máme v ponuke aj farby na obočie, riasy a dokonca aj bradu.

Veľmi jednoducho si dokážete zmeniť aj tvar vašich rias. Existuje totiž trvalá na riasy, ktorá ich krásne vytočí a vytvorí tak efekt otvorenejších očí. Trvalá na riasach vám vydrží približne 6 až 8 týždňov. Používajte  však vždy len kvalitné produkty, aby nedošlo k poškodeniu vašich očí alebo sa zverte do rúk profesionálov, ktorí vám pomôžu vybrať aj správny stupeň zakrivenia rias. Vďaka trvalej ondulácii môžu byť vaše riasy krásne natočené, vaše oči sa opticky zväčšia a dostanú výraz. Správne vybraná ondulácia na riasy s obsahom kolagénu alebo iných výživných látok môže vaše riasy aj posilniť.

Viac
17 výsledkov
Zoradiť podľa