Podnožníky ku kaderníckym kreslám

Hľadáte spôsob, ako vašim zákazníkom pobyt v kaderníctve čo najviac spríjemniť? Odporúčame vám používať podnožníky ku kaderníckym kreslám. Keď ich raz vyskúšate, stanú sa pre vás nevyhnutnosťou.

Podnožníky ku kaderníckym kreslám sú podstavce, ktoré môžete umiestniť pod nohy vášho klienta. Každý zákazník si tak môže pohodlne oprieť nohy, a to bez ohľadu na jeho výšku. Umožnia vám udržať správnu pozíciu vášho zákazníka počas celého strihania alebo farbenia vlasov. Keďže tento úkon môže trvať aj niekoľko desiatok minút, kľúčovým faktorom je samozrejme komfort. Vaši zákazníci sa u vás musia cítiť pohodlne, aby sa ku vám vždy vracali s radosťou.

Podnožníky nôh sú praktickou opierkou. Ponúkame ich v elegantnom chrómovanom prevedení. Dokonale doplnia zvyšok vášho kaderníckeho salónu.

Podnožníky si môžete vyberať podľa rôznych kritérií. Jedným z hlavných je napríklad dizajn a materiál. My uprednostňujeme chrómované. Dôležité je však aj to, aby boli pre zákazníka pohodlné a umožňovali mu počas úprav vlasov relaxovať. Pri ich výbere dávajte pozor na to, aby boli dostatočne stabilné a aby sa dali pevne upevniť ku kreslu. Takisto by sa mali dať ľahko očistiť a mali by byť odolné proti vode a chemickým látkam, ktoré v kaderníckych salónoch určite používate.

Môžete si byť istí, že u nás nájdete len také podnožníky ku kaderníckym kreslám, ktoré budú nielen funkčné, ale aj štýlové a pre vašich zákazníkov pohodlné.

Viac
6 výsledkov
Zoradiť podľa