Ostatné kadernícke pomôcky

Aby ste dosiahli dokonalý výsledok a boli vo svojej práci úspešní, určite potrebujete mnoho kaderníckych pomôcok. Máme pre vás dobrú správu: všetky nájdete u nás.

Či už sú to rôzne špongie, napríklad na aplikáciu trvalej ondulácie, štetce na nanášanie púdrov, bavlnená kadernícka vata, plastové límce na krk, háčiky na vyťahovanie pramienkov vlasov, čistiace a ošetrujúce spreje, jednorazové chrániče na okuliare, digitálne kadernícke časovače alebo kefy na oblečenie, u nás máte naozaj z čoho vyberať.

Všetky pomôcky, ktoré v našom e-shope nájdete, boli navrhnuté tak, aby vám, profesionálnym kaderníkom, poskytli naozaj praktické a spoľahlivé riešenie pri vašich každodenných činnostiach a pri starostlivosti o vlasy vašich klientov.

Naše pomôcky vám môžu byť nápomocné napríklad pri aplikácii trvalej ondulácie alebo pri aplikácii akýchkoľvek chemických prípravkov na vlasy. Nájdete u nás rôzne pomôcky na čistenie, dezinfekciu alebo odstraňovanie nečistôt, pomôcky, ktoré sa používajú na farbenie alebo iné úpravy vlasov, ale aj spreje, ktoré slúžia na čistenie a ošetrenie kaderníckych nástrojov a pomôcok.

Myslíme aj na vás a ponúkame vám výber rôznych ochranných krytov na okuliare alebo digitálnu kadernícku minútku, ktorá vám pomôže sledovať časť pri jednotlivých úkonoch. Určite využijete aj kefy na oblečenie, pomocou ktorých veľmi ľahko odstránite vlasy aj všetky nečistoty z vášho oblečenia.

Viac
27 výsledkov
Zoradiť podľa