Vody po holení

Vody po holení sa aplikujú na pokožku po dokončení holenia. Vašu pokožku upokoja, zmiernia podráždenie a dodajú jej potrebnú hydratáciu. Mnohé z našich produktov obsahujú aj špeciálne zložky, ktoré majú upokojujúce a hydratačné vlastnosti. Medzi najobľúbenejšie patria napríklad výťažky z rastliny aloe vera, rôzne vitamíny a ďalšie látky, ktoré pomáhajú pokožke po holení sa čo najskôr zregenerovať.

Vody po holení sa aplikujú priamo na oholené miesta. Upokoja podráždenú pokožku a znížia tak vaše nepohodlie. Pri ich používaní by ste sa mali zbaviť svrbenia, ktoré vás po holení môže občas potrápiť. Tým, že pokožke poskytnete dostatočnú hydratáciu, nebude suchá a podráždená. Vody po holení majú aj veľmi príjemnú vôňu.

Pri výbere vody po holení by ste mali vziať do úvahy typ pokožky a vaše individuálne potreby. Ľudia s citlivou pokožkou by mali siahnuť po produktoch, ktoré sú hypoalergénne, neobsahujú žiadne agresívne zložky ani alkohol. Môžete vyskúšať rôzne značky, napríklad Marmara, Nishman alebo Golonya.

Niektoré kolínske vody po holení sú naozaj jedinečné. Marmara napríklad ponúka kolínsku vodu s diamantmi a vaporizérom. Proraso zas výživnú vodu po holení pre hrubú a neposlušnú bradu. Obľúbené sú aj vody po holení v spreji, ktoré jednoducho aplikujete nastriekaním na oholené miesta na pokožke. Keďže voda po holení v spreji má oveľa ľahšiu textúru, sprej sa do pokožky vsiakne naozaj rýchlo.

Viac
33 výsledkov
Zoradiť podľa