Starostlivosť o telo, obočie a riasy

Máme pre vás kompletnú ponuku pre starostlivosť o telo, obočie a riasy, zahŕňajúcu všetko, čo potrebujete. Naša široká paleta produktov zahŕňa jemné čistiace prostriedky a hydratačné krémy, ktoré podporujú udržanie zdravej a hydratovanej pleti. V našom sortimente nájdete aj produkty na ochranu pred slnečným žiarením.

Pre starostlivosť o obočie a riasy máme k dispozícii gély a farby, ktoré vám umožnia úpravu podľa vašich predstáv. Upravené obočie a riasy pridávajú tvári výraz a podčiarkujú jej krásu.

V oblasti starostlivosti o telo ponúkame všetko potrebné pre depiláciu doma, s produktmi, ktoré svoju účinnosť potvrdili aj v profesionálnych kozmetických salónoch.

Pre milovníčky makeupu máme všetko, čo potrebujete pre dokonalý vzhľad, vrátane očných tieňov, rúžov na pery a rôznych púdrov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť požadovaný efekt.

Nezabúdame ani na starostlivosť o nechty. Na výber sú pilníky s rôznou zrnitosťou a olejčeky na nechty, ktoré hydratujú pokožku okolo nechtov a posilňujú samotné nechty.

Napokon, doprajte si neodolateľnú vôňu s našimi toaletnými vodami a parfémami, ktoré podčiarknu váš osobný štýl a dodajú vám jedinečný charakter.

Viac
237 výsledkov
Zoradiť podľa