Tuhé mydlá

K bežným produktom, ktoré používame na čistenie pokožky, patria tuhé a krémové mydlá. Existujú aj špeciálne mydlá určené pre deti. Tieto boli vyvinuté obzvlášť starostlivo, pretože detská pokožka je veľmi jemná a citlivá. Mydlá pre deti boli vyvinuté tak, aby sa minimalizovalo riziko akéhokoľvek podráždenia. Majú jemnú a príjemnú vôňu, často ovocnú, ktorá je u detí veľmi obľúbená. Medzi obľúbené značky detských mydiel patria mydlá od Pink Elephant.

Tuhé mydlá majú pevnú formu. Sme zvyknutí, že majú tvar bloku. Čistia naozaj efektívne a odstraňujú z pokožky všetky nečistoty a mastnotu. Môžu obsahovať rôzne prísady a prírodné zložky, často však mávajú veľmi jednoduché zloženie. Ich vône sú na druhej strane veľmi rôznorodé. Majú dlhú trvanlivosť a keďže vydržia naozaj veľmi dlho a nemíňajú sa rýchlo, tak ich považujeme aj za ekologickejšie.

Krémové mydlá sú často extrémne hydratačné a pomáhajú udržiavať pokožku veľmi jemnú. Obsahujú oleje a maslá. Obľúbené sú napríklad mydlá s olivovým, mandľovým, kokosovým alebo arganovým olejom. Odporúčame ich pre suchú alebo citlivú pokožku. Nevysúšajú tak ako iné mydlá. Vyskúšajte napríklad krémové mydlo Dr. Santé s bambuckým maslom alebo konopným olejom.

Viac
7 výsledkov
Zoradiť podľa