Barber gély, pomády, vosky ...

V rámci mužskej vlasovej starostlivosti a stylingu patria medzi najobľúbenejšie produkty barber gély, pomády a vosky. Každý z týchto produktov má špecifické vlastnosti a poskytuje iný stupeň fixácie a lesku.

Barber gély na vlasy poskytujú silnú fixáciu. Odporúčame ich na vytváranie účesov, ktoré musia držať na mieste celý deň. Barber pomády majú strednú až vysokú fixáciu. Môžete nimi vytvárať rôzne účesy a dodať vlasom prirodzený lesk. Vďaka voľnejšej textúre môžete účes počas dňa aj zmeniť alebo upraviť. Barber vosky majú hustejšiu textúru. Vytvoríte nimi naozaj zaujímavé účesy s mnohými detailmi. Poskytujú matný alebo polomatný efekt, čo je v súčasných moderných účesoch naozaj výhodou.

Dôležité je, aby ste si barber gély, pomády a vosky vždy vyberali podľa želaného výsledku a podľa typu vašich vlasov a pokožky hlavy. Vyskúšajte rôzne značky a porovnajte si produkty medzi sebou. Experimentujte a nájdite ten správny pre váš jedinečný štýl.

Existuje mnoho značiek, ktoré vytvárajú produkty mužskej vlasovej starostlivosti a stylingu. Napríklad americká značka American Crew, široko uznávaná v oblasti barber a mužskej kozmetiky, má na svojom konte množstvo gélov, pomád a voskov, ktoré sú obľúbené pre ich kvalitu a výkon. Holandská značka Reuzel je tiež známa vďaka barber produktom, vrátane voskov a pomád s vysokou fixáciou a príjemnou vôňou. Na výber však máme aj mnohé iné značky. Určite si nájdete tú pravú. Stačí len vyskúšať.

Viac
22 výsledkov
Zoradiť podľa