Sponky do vlasov

Neoceniteľné pri tvorbe akéhokoľvek účesu sú sponky do vlasov. Keďže sú vyrábané v rôznych farbách a v rôznych veľkostiach tak, aby vyhovovali viacerým typom účesov, ale aj typom vlasov, sú naozaj praktické a spoľahlivé.

Výraznejší tvár majú profilované sponky s guličkami. Vďaka tvaru sa ľahšie upevnia vo vlasoch a vlasy zachytia pevnejšie. Kaderníčky a kaderníci ich využívajú hlavne pri tvorbe zdobenejších a špeciálnejších účesov, kedy je potrebné zafixovať väčší počet prameňov.

Potom máme ešte k dispozícii hladké sponky s guličkami, ktoré sú vhodné naozaj na každodenné použitie a vďaka guličkám na konci sa ľahko používajú.

Vybrať si môžete samozrejme z rôznych farieb. Môžete sa rozhodnúť, či sponky budete maskovať farbou vlasov alebo naopak, chcete, aby ich bolo vidieť. Do tmavých vlasov sa využívajú najčastejšie čierne sponky, do hnedých skôr tie zlaté a blondínky sa nemusia báť ani bielych sponiek. Nie je to však striktne dané.

Sponky do vlasov by mali byť neoddeliteľnou súčasťou kozmetickej taštičky každej ženy a dokonca aj mám. Práve pri úprave detských vláskov oceníte detské sponky, ktoré dokážu detské vlásky zachytiť pevne a bezpečne na mieste.

Viac
28 výsledkov
Zoradiť podľa