Kefy na vlasy

Profesionálne kefy na vlasy, kefy na predlžované vlasy s diviačimi štetinami, kefy na výčesy - tupírovacie kefy, kefy keramické na fúkanie vlasov. 

Potrebujete profesionálnu kefu na vlasy? Potom ste na správnom mieste. V našej ponuke sa nachádzajú rôzne typy kief na rôzne typy vlasov, pričom každá žena si u nás nájde pre ňu vhodnú kefu! Každé vlasy si vyžadujú inú starostlivosť a iné nástroje pre udržanie ich krásneho vzhľadu a dokonalého účesu. Nepodliehajte panike - aj pre Vaše vlasy existuje vhodná kefa, ktorú si zamilujete. 

Ponúkame Vám kefy na predlžované vlasy, ktorými si samotné predĺženie nepoškodíte, kefy na vyčesávanie vlasov charakteristické najmä svojou odolnosťou, kefy na výčesy či rozčesávanie vlasov, s ktorými budú Vaše vlasy oveľa krajšie a Vy sa budete cítiť oveľa príjemnejšie. 

Guľaté, ploché, s prírodnými štetinami či s umelými - nájdite si aj Vy kefu na vlasy, ktorá Vám bude vyhovovať vo všetkých vlastnostiach. Elegantný dizajn a ergonomické tvarovanie umožňuje lepšie držanie v rukách a ľahšiu manipuláciu.

Viac
173 výsledkov
Zoradiť podľa