Predlžovanie vlasov

V našej ponuke nájdete vlasy na predĺženie prvotriednej kvality v rôznych farbách, dĺžkach a textúrach. Sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov tak, aby každý prameň čo najviac pripomínal prirodzený vzhľad vlasov. Okrem samotných prameňov vlasov však ponúkame aj potrebné príslušenstvo a nástroje, ktoré budete pri predlžovaní vlasov potrebovať.

Ak si neviete dať rady s výberom, sme tu pre vás. Radi vám poradíme, čo všetko potrebujete na precízne a bezproblémové predlžovanie vlasov. 

Aby ste dosiahli naozaj profesionálne výsledky, máme pre vás aj široký výber rôznych nástrojov a pomôcok na aplikáciu a údržbu predlžovaných vlasov. Naše špeciálne kefy a hrebene vám pomôžu správne vlasy aplikovať a ďalej s nimi manipulovať. Okrem toho, v našej ponuke nájdete aj šampóny, kondicionéry a masky, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre predlžované vlasy. Vďaka nim budú predĺžené vlasy zdravé a krásne a na nerozoznanie od tých prirodzených.

Sme presvedčení, že s našimi profesionálnymi výrobkami a nástrojmi dosiahnete úžasné výsledky, či už s predlžovaním vlasov začínate, alebo máte nejaké skúsenosti. U nás nájdete všetko potrebné pre predlžovanie vlasov.

Viac
18 výsledkov
Zoradiť podľa