Barber tónovanie brady a vlasov

Tónovanie brady a vlasov je postup, ktorý sa často vykonáva v barber salónoch. Barberi použitím gélov na dofarbenie alebo farbiacich pomád dosahujú určitý farebný efekt alebo práve naopak, odstraňujú nežiadúci farebný odtieň.

Tónovanie je menej trvalé ako tradičné farbenie. Často sa preto využíva na dočasnú zmenu farby alebo odtieňu vlasov. V barber salónoch používajú profesionáli rôzne tónovacie produkty v rôznych odtieňoch. Práve vďaka produktom na tónovanie brady a fúzov môžu muži dosiahnuť súlad s farbou vlasov. Ak teda chcete dosiahnuť prirodzený vzhľad brady a vlasov bez použitia výrazných a umelých farieb, vyskúšajte naše gély na dofarbovanie, čierne pomády alebo farbiace gély.

Ak ste si nie istí, poraďte sa s odborníkmi v barber salónoch o tom, aký produkt by vám odporučili. Majú totiž skúsenosti s procesom tónovania vlasov a brady a môžu vám pomôcť vybrať správny odtieň, aby ste dosiahli požadovaný výsledok. Rovnako vám však vieme poradiť aj my. Neváhajte nás kontaktovať.

Myslite na to, že tónovanie musíte opakovať častejšie ako farbenie, pretože ide o menej trvácny proces. To vám však  dáva možnosť experimentovať s rôznymi farbami. 

Viac
4 výsledky
Zoradiť podľa