L3VEL3

L3VEL3 je mladá a inovatívna americká barber značka, ktorá mení zavedené trendy a posúva barber produkty na nový level. Značka L3VEL3 celosvetovo naberá na popularite, a to rýchlosťou svetla. L3VEL3 teda nie je len funkčnou kozmetikou, ale stáva sa životným štýlom.

Značka L3VEL3 je známa svojim inovatívnym a progresívnym prístupom k barber produktom. Sleduje aktuálne barber trendy a pravidelne aktualizuje svoj sortiment podľa potrieb a požiadaviek zákazníkov. Je to mladá značka, ktorá kladie dôraz hlavne na vysokú kvalitu svojich produktov a snaží sa poskytnúť svojim zákazníkom iba to najlepšie. Medzi obľúbené produkty značky L3VEL3 patria rôzne stylingové produkty na tvarovanie a fixáciu účesu.

Značka L3VEL3 má v ponuke široký výber pánskej kozmetiky a potrieb pre barber shopy. V našom e-shope napríklad nájdete tvarujúci krém so strednou fixáciou, pomádu s vysokým leskom a extrémnou fixáciou, dezinfekciu na ruky, kolínsku vodu po holení s rôznymi vôňami, vlasové spreje, laky na vlasy so silnou fixáciou, gély na vlasy s krémovou konzistenciou alebo krémy na vlasy s lesklým efektom, či balzamy na bradu, púdre na objem vlasov, spreje na strojčeky, peelingy na tvár, čistiace masky na tvár alebo šampóny na bradu.

Viac
49 výsledkov
Zoradiť podľa