Pleťové séra

Pleťové séra sú dôležitým krokom pri starostlivosti o pleť. Obsahujú koncentrovanejšie množstvo aktívnych látok v porovnaní s inými pleťovými produktmi. To znamená, že veľmi malé množstvo séra poskytne vašej pokožke dostatočné množstvo prospešných látok. Vďaka ľahkej textúre sa veľmi rýchlo vstrebávajú a aktívne látky sa takmer okamžite dostávajú aj do tých najhlbších vrstiev pokožky.

Existuje veľa druhov pleťových sér. Niektoré sú hydratačné, iné pomáhajú v boji proti starnutiu a vyhladzujú jemné línie a vrásky. U nás nájdete aj séra na rozjasnenie pleti, redukciu pigmentových škvŕn alebo na riešenie iných problémov s pokožkou.

Pleťové séra sa na pokožku aplikujú pred použitím krému na tvár. Prispievajú k zvýšeniu jeho účinnosti a mali by byť s daným krémom kompatibilné. Vyberte si preto sérum, ktoré je vhodné pre vašu pokožku a spĺňa vaše špecifické potreby.

Odporučiť vám môžeme pleťové séra značky Nacomi SkinCare. Či už máte pleť aknóznu, citlivú, mastnú, suchú, zrelú alebo začervenanú, určite si z našej ponuky vyberiete. Máme pleťové séra určené na hydratáciu, pigmentové škvrny, zápaly na koži alebo proti vráskam.

Produktom značky Nacomi SkinCare môžete naozaj veriť. Sú vhodné pre všetky typy pleti a majú priaznivú cenu.

Viac
7 výsledkov
Zoradiť podľa