Élysée

Élysée Hair Studio je súkromná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1969. Špecializuje sa na výrobu a distribúciu rôznych kaderníckych potrieb.

Značka Élysée sa špecializuje na výrobu parochní a kvalitných syntetických vlasov, ale aj na predĺženie vlasov s použitím ľudských vlasov. Majú na výber viaceré typy parochní a vlasových predĺžení, aby vyhoveli čo najširšiemu spektru zákazníkov. Hlavným cieľom značky Élysée je kvalita a široký výber produktov. Ich produkty sú nielen kvalitné, ale zákazníci majú možnosť vybrať si z naozaj širokého portfólia taký produkt, ktorý bude najlepšie vyhovovať ich potrebám.

Vďaka tomu, že je značka Élysée na trhu už od roku 1969, mala čas získať si dôveru zákazníkov v oblasti kaderníckeho priemyslu. Má dlhodobé skúsenosti v tomto odbore a pokladá sa za naozaj spoľahlivého a dôveryhodného výrobcu kaderníckych potrieb. Aj napriek tomu, že začínala v 60. rokoch minulého storočia, v súčasnosti sa zameriava na aktuálne trendy a najpreferovanejšie potreby zákazníkov. Pravidelne preto aktualizuje sortiment svojich produktov a neustále pridáva novinky, investuje do inovácií a do vylepšenia už existujúcich produktov.

Značka Élysée je spoľahlivým partnerom pre profesionálnych kaderníkov, ale aj pre spotrebiteľov hľadajúcich kvalitné kadernícke potreby. Obľúbené sú hlavne jej farebné penové tužidlá na vlasy rôznych odtieňov. Farebné penové tužidlá zvýraznia váš účes a zanechajú na ňom perfektný farebný efekt.

Viac
2 výsledky
Zoradiť podľa