Kliešte na nechty

K základnej starostlivosti o telo patrí aj starostlivosť o nechty. Dôležité je udržiavať nechty čisté  a pravidelne ich skracovať. Na úpravu tvaru používajte pilníky a hydratovať by ste ich mali použitím olejčeka na nechty.

K nevyhnutným hygienickým pomôckam na skracovanie nechtov pri manikúre a pedikúre patria aj kliešte na nechty. Kliešte na nechty precízne skrátia vaše nechty bez toho, aby zanechali okraje nechtov rozštiepené. Strihanie nechtov pomocou klieští je aj veľmi bezpečné. Kliešte na nechty sú navyše ľahké a práca s nimi je veľmi jednoduchá.

Na výber je viacero druhov klieští na nechty. Kliešte na nechty, ktoré nájdete v našej ponuke, majú ostré ostrie, ktoré vám umožní presne a hladko odstrihnúť nechty. Niektoré kliešte na nechty sa dodávajú aj s praktickým puzdrom.

Pri používaní kliešťov na nechty dbajte vždy na hygienu. Kliešte na nechty by mali byť čisté a pred každým použitím by ste ich mali vydezinfikovať, aby ste tak predišli šíreniu možných infekcií. Rovnako sa o kliešte na nechty treba starať a občas ich aj prebrúsiť.

Viac
10 výsledkov
Zoradiť podľa