OiVita39 Ammonia, PPD, Resorcinol Free

OiVita39 je značka farieb na vlasy, ktorá vyrába produkty vysokej kvality. Dnes si predstavíme bielu OiVitu. 

Produkty z tejto rady sú bez amoniaku. V tradičných farbách sa amoniak často používa, aby otvoril vlasovú kutikulu a umožnil farbe preniknúť hlbšie do vlasu. Môže však spôsobiť podráždenie pokožky a má nepríjemný zápach, preto biela rada OiVita39 neobsahuje amoniak. Znížilo sa tak riziko akéhokoľvek podráždenia a zároveň pri farbení vlasov nemusíte znášať nepríjemný amoniakový zápach. 

V mnohých farbách na vlasy sa používa aj tzv. parafenylendiamín (PPD), čo je látka, ktorá má schopnosť zabezpečiť, aby farba na vlasoch vydržala čo najdlhšie a aby bol jej tón čo na intenzívnejší. Táto látka však zvykne spôsobovať aj mnohé alergické reakcie, preto OiVita39 vyvinula rad výrobkov bez parafenylendiamínu a znížila tak riziko alergických reakcií. Biela rada farieb na vlasy OiVita39 je vhodná pre ľudí s citlivou pokožkou. 

Napokon sa vo farbách na vlasy často používa aj resorcinol. Je to chemikália, ktorá môže podráždiť pokožku a spôsobiť aj iné nežiaduce účinky. Preto vám s radosťou predstavujeme produkty značky OiVita39, ktoré sú bez resorcinolu, a tak sú k vašej pokožke i vlasom šetrné.

Biela rada produktov značky OiVita39 má mnoho výhod, ktoré vás určite presvedčia o tom, aby ste jej dali šancu. Vďaka absencii amoniaku a vyššie spomenutých chemických látok je k vlasom a pokožke hlavy veľmi jemná. Ak máte citlivú pokožku alebo ste náchylní na alergické reakcie, využite túto radu. Hoci produkty značky OiVita39  v bielom prevedení neobsahujú niektoré chemikálie, ktoré sa tradične pridávajú do farieb na vlasy, môžete sa aj napriek tomu tešiť na vysokokvalitné výsledky farbenia, pretože všetky produkty boli navrhnuté tak, aby ponúkali dlhotrvajúce a žiarivé farby. 

Ak teda hľadáte zdravšiu a šetrnejšiu alternatívu farieb na vlasy, vyskúšajte bielu radu OiVita39.

Viac
17 výsledkov
Zoradiť podľa