Dezinfekcie a ochrany na bradu

O bradu je potrebné sa starať naozaj dokonalo, preto máme k dispozícii aj rôzne prostriedky na dezinfekciu brady a fúzov.

Naše exkluzívne dezinfekčné gély sú navrhnuté tak, aby zabezpečili pre všetky typy fúzov a brád tú najúčinnejšiu antibakteriálnu ochranu. Niektoré dezinfekčné gély majú aj dezodoračný účinok. Aplikujú sa veľmi jednoducho. Stačí ich votrieť do brady a pokožky a pomaly masírovať až do úplného vstrebania. Brada a fúzy budú po aplikácii dezinfekcie krásne, voňavé a jemné.

Dezinfekčné gély a bezoplachové ochrany fúzov sú naozaj skvelým doplnkom pre každého muža, ktorý si chce udržať čistotu a sviežosť svojej tváre. Vďaka antibakteriálnemu účinku pomáhajú eliminovať baktérie a nečistoty a udržiavať pokožku a fúzy zdravé. Bradu zanechávajú sviežu a voňavú.

Množstvo použitého gélu vždy prispôsobte dĺžke a hrubosti vašej brady. Začnite radšej s menším množstvom a podľa potreby pridajte . Rovnomerne rozotrite do brady, fúzov a na pokožku. Tieto prípravky sú vhodné aj k masáži pokožky pod bradou.

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa