Taburety a stoličky

Videli ste už niekedy kadernícky salón, v ktorom by nebol aspoň 1 taburet? Taburety sú naozaj dôležitou súčasťou vybavenia každého kaderníckeho salónu a hrajú kľúčovú úlohu pri pohodli a pri efektívnej práci kaderníkov.

Ak ste sa rozhodli zaobstarať si do vášho kaderníckeho salónu nový taburet, ste na správnom mieste. Taburet by mal byť polstrovaný a ergonomicky tvarovaný, aby sa vám ako kaderníkom na ňom dobre sedelo, keď je to potrebné. Zvoľte si taký taburet, ktorý je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov, aby odolal opotrebeniu a častému používaniu. Taburet budete musieť veľmi často čistiť, a preto musí byť odolný aj proti chemikáliám a vode. Odporúčame kreslo s kovovým alebo chrómovaným rámom. Dajte si pozor pri výbere aj na kolieska. Tie umožňujú rýchly a jednoduchý pohyb po kaderníctve. Mali by ísť teda naozaj plynulo. V neposlednom rade zvážte aj to, aký dizajn sa vám páči. Mal by však ladiť s celkovým štýlom vášho kaderníctva.

Keďže existuje široká škála, taburetov, nemusíte sa báť, že by ste sa nevošli do rozpočtu, pretože rovnako existuje aj široká škála cenových možností.

Záruka na kadernícky nábytok AYALA

Viac
47 výsledkov
Zoradiť podľa