Tužidlá na vlasy

Tužidlá na vlasy sú dnes jedným z najbežnejších produktov na trhu. Používajú sa na podporu udržania tvaru účesu. Nájdu svoje uplatnenie pri rôznych typoch účesov, od tých jednoduchých až po zložité.

Medzi najpopulárnejšie typy tužidiel patria penové tužidlá. Sú k dispozícii v rôznych stupňoch tuhosti. Zabezpečia vlasom silnú fixáciu, čím im dodávajú požadovaný tvar a objem. Okrem penových tužidiel sa na trhu nachádzajú aj ďalšie typy. Tekuté tužidlá na vlasy zvyčajne obsahujú viac alkoholu a sú určené na zabezpečenie objemu od korienkov vlasov. Gélové tužidlá sa používajú na dosiahnutie silnej fixácie účesu. Na rozdiel od iných typov tužidiel zvyčajne obsahujú viac silikónov, ktoré udržujú vlasy hladké a lesklé.

Pri výbere tužidla na vlasy by ste mali zvážiť typ vlasov a požadovaný účes. Pre jemné vlasy sa zvyčajne odporúčajú ľahké objemové tužidlá, zatiaľ čo hrubé a krepovité vlasy si vyžadujú silnejšie a tuhšie tužidlá. Pri výbere tužidla na vlasy zvážte aj značku a kvalitu produktu. Niektoré z najlepších značiek tužidiel na vlasy sú Fanola Professional a Kleral System. Tieto, konkrétne talianske značky, ponúkajú širokú škálu produktov na všetky typy vlasov a účesov.

Viac
73 výsledkov
Zoradiť podľa