Kefy na fúkanie

Každá žena, keď sa raz rozhodne vyfúkať si vlasy, potrebuje naozaj spoľahlivú kefu, ktorá tento proces zefektívni a urýchli. Na výber máme keramické, kovové (hliníkové) alebo drevené kefy.

Keramické kefy na fúkanie lepšie udržiavajú teplo a distribuujú ho rovnomerne. Vlasy si vysušíte naozaj rýchlo a zároveň ich rovno môžete aj vytvarovať tak, ako si to predstavujete. Keramické kefy sa najlepšie hodia, ak si chcete vlasy vyrovnávať a túžite po hladkom a elegantnom účese.

A čo drevené kefy na fúkanie? Tie sú k vlasom šetrnejšie a dokonca môžu aj eliminovať ich poškodenie pri fúkaní. Absorbujú prebytočnú vlhkosť, vlasy vysušia rýchlo a ich výhodou je redukcia krepovatenia vlasov.

Na vysúšanie a úpravu vlasov však samozrejme môžete použiť aj kovové kefy. Najčastejšie sú vyrobené z hliníka. Vlasy sa vysušia rýchlo, ale zároveň sú kovové kefy vhodné aj na vytváranie rôznych vĺn alebo ak si chcete zvýšiť objem účesu.

Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek druh kefy na fúkanie, určite si z našej ponuky vyberiete. Máme tunelové kefy s kovovými štetinami, keramické kefy od českého výrobcu Paves, antistatické kefy s kovovými štetinami, drevené kefy s prírodnými štetinami a mnohé iné.

Viac
62 výsledkov
Zoradiť podľa