Kulmy

Krásne vlnité vlasy sú snom mnohých žien, a to najmä tých, ktoré majú vlasy prirodzene rovné. Ak však chcete dosiahnuť efekt vĺn, v našej ponuke nájdete kulmy, ktoré vaše vlasy premenia do podoby, po ktorej tak veľmi túžite.

Medzi špičkové nástroje určené na vytváranie vlnitých vlasov patria keramické a kónické kulmy.  

Keramické kulmy majú povrch vyrobený z keramiky, vďaka čomu distribuujú teplo do vlasov rovnomerne. Minimalizujú riziko prehriatia a poškodenia vlasov. Odporúčame ich pre ženy, ktoré chcú mať štýlové vlny, ale nechcú ohroziť zdravie svojich vlasov. Na druhej strane, kónické kulmy majú špeciálny tvar, ktorý sa ku koncu zužuje. Vďaka tomu môžete vytvárať vlny rôznych veľkostí a tvarov a popustiť pri úprave vlasov uzdu fantázii. Odporúčame ich pre ženy, ktoré sa radi pohrávajú s rôznymi štýlmi účesov.

V ponuke máme aj vlnkovačky na vlasy, ktoré sú perfektnou voľbou pre tie ženy, ktoré túžia po hravých vlnkách.

Vlnkovačky sú šikovné nástroje, ktoré umožňujú vytvoriť  vlnky bez väčšej námahy. Manipuluje sa s nimi veľmi jednoducho, ovládajú sa intuitívne, a tak sú ideálnym pomocníkom pri tvorbe vlnitých účesov. Môžete si zvoliť rôzne druhy vlniek, od jemných až po extravagantné.

Rôzne priemery kulmy vytvoria rôzne veľké a štýlové vlny. Môžete si vybrať presne taký typ vĺn, po akých túžite. Pri výbere kulmy by ste sa však vždy mali spoľahnúť na renomované značky, ako sú napríklad Moser, Wahl a Cera. Sú zárukou dlhodobej kvality a spokojnosti. Osvedčili sa v kaderníckom priemysle.

Viac
16 výsledkov
Zoradiť podľa