Green Pharmacy

Značka Green Pharmacy je známa prírodnou a ekologickou orientáciou vo svete kozmetiky. Produkty obsahujú predovšetkým prírodné zložky a bylinné extrakty, ktoré majú prospešné účinky na pokožku a vlasy. Značka Green Pharmacy dbá aj na ekologický prístup k výrobe. Snaží sa minimalizovať využívanie chemických látok v produktoch, používa recyklovateľné obaly a udržateľné postupy výroby.

Green Pharmacy sa špecializuje na produkty s prírodnými zložkami. Využíva bylinné extrakty, esenciálne oleje a ďalšie prírodné látky, ktoré sú šetrné k pokožke, ale aj k životnému prostrediu. Obľúbené sú napríklad produkty, ktoré obsahujú nechtík, harmanček, rozmarínový olej, arganový olej, zelenú kávu, figy, bambucké maslo, med, levanduľu či rozmarín a granátové jablko.

Green Pharmacy ponúka široký sortiment produktov na starostlivosť o telo a vlasy vrátane šampónov, kondicionérov, telových mliek, krémov a ďalších kozmetických výrobkov. V našej ponuke nájdete toaletné mydlá s rôznou vôňou, krémy na ruky a nechty s komplexnými účinkami, tekuté mydlá vyživujúce pokožku, kondicionéry a šampóny na rôzne typy vlasov, ale aj masky, jemné čistiace gély, posilňujúce elixíry, masážne oleje a podobne.

Produkty značky Green Pharmacy sú navrhnuté tak, aby poskytovali nielen účinnú starostlivosť o pokožku a vlasy, ale aby podporovali celkové zdravie organizmu. Aj preto sa stala značka Green Pharmacy tak populárna medzi spotrebiteľmi, ktorí si vážia prírodné produkty a hľadajú kozmetiku šetrnú nielen k ich telu, ale aj k životnému prostrediu.  

Viac
41 výsledkov
Zoradiť podľa