Kreslá a sedačky do kaderníctva

Kaderníctva vyžadujú špecifický typ kresiel a sedačiek. Musia totiž vyhovovať nielen zákazníkom, ale aj kaderníkom. Sú preto na ne kladené vysoké požiadavky. Na jednej strane je pohodlie klientov a na druhej strane sú potreby kaderníkov. Existujú však kreslá a sedačky, ktoré spĺňajú všetky tieto parametre.

Kadernícke kreslo je vždy stredobodom kaderníckeho salónu. Má zvyčajne ergonomický dizajn, polohovateľné operadlo a podložky pod ruky. Malo by byť výškovo nastaviteľné. V kaderníckych salónoch však musia byť aj sedačky pre zákazníkov, ktorí čakajú na termín u svojho kaderníka. Tieto sedačky by mali byť v prvom rade esteticky pekné a pre zákazníka aj pohodlné. Cieľom je, aby sa na nich upokojil a zrelaxoval.

V kaderníckych salónoch často vidíme aj rôzne gauče alebo pohovky. Tie sú  pre klientov naozajstným miestom relaxu.

Pri výbere kresiel a sedačiek do kaderníctva by ste mali brať vždy do úvahy komfort, dizajn a funkčnosť nábytku. Kreslá a sedačky by mali byť vyrobené z ľahko udržiavateľného materiálu, aby ste ich mohli pohodlne čistiť a dezinfikovať, pretože to je dôležité pre zachovanie hygieny vo vašom kaderníctve.

Ak teda hľadáte naozaj atraktívne kreslo a sedačku do kaderníctva, ste naozaj na správnom mieste. Máme k dispozícii moderné čierne, ale aj zaujímavé, farebné a pochrómované. Nájdete u nás aj sedačky luxusného vzhľadu so zlatým čalúnením a zaujímavými chrbtovými opierkami. Odporúčame značku AYALA.

Záruka na kadernícky nábytok AYALA

Viac
16 výsledkov
Zoradiť podľa