Umývacie boxy

Umývacie boxy sú špeciálne navrhnuté na umývanie vlasov v kaderníckych salónoch. Sú praktickým spôsobom, ako umývať a ošetrovať vlasy pred alebo po strihaní či farbení.

Každý umývací kadernícky box má umývadlo. Niektoré majú naozaj špeciálny dizajn. Dôležité je, aby umožnili pohodlné umývanie vlasov. Sú preto tvarované tak, aby zákazníkom poskytli opierku pod hlavu a krk. Ich súčasťou je vodovodný systém so studenou a teplou vodou. Kaderník tak môže nastaviť správnu teplotu vody pre umývanie vlasov. Na umývanie šampónu a kondicionéru sa používa sprchová hlavica, ktorá je tiež súčasťou umývadla. Má nastaviteľný prúd vody a kaderník tak môže dosiahnuť optimálnu silu vodného prúdu. Zákazník sedí na pohodlnom polstrovanom sedadle.

Kadernícke umývacie boxy sa ľahko čistia a dezinfikujú. Kaderník by to mal urobiť po každom zákazníkovi, aby si zachoval vo svojom kaderníckom salóne vysokú úroveň hygieny. Pre kaderníkov sú však dôležité aj estetické aspekty umývacích boxov. Mnohí z vás vyberajú umývacie boxy tak, aby sa hodili k celkovému dizajnu kaderníckeho salónu. V našej ponuke preto nájdete kreslá moderného aj elegantného vzhľadu. Niektoré najmodernejšie dokonca môžu vášho zákazníka počas umývania vlasov aj masírovať a poskytnúť mu tak príjemnú relaxáciu.

Viac
81 výsledkov
Zoradiť podľa