Pomôcky na úpravu brady

Ak chcete mať krásne zadefinovanú bradu a fúzy, odporúčame používať na jej rozčesanie i úpravu kvalitné hrebene. Máme všetky možné tvary a varianty. Môžete si vybrať napríklad podľa hustoty zúbkov či podľa materiálu. Je len na vás a na vašich potrebách, pre aký typ hrebeňa sa nakoniec rozhodnete.

Ak máte dlhšiu bradu, určite oceníte, že kvalitný hrebeň vám ju dokáže dokonalo rozčesať. Odporúčame však vyskúšať aj kefu na bradu. Kefa si veľmi jednoducho a rýchlo poradí aj s tou najdlhšou. Rovnako ju môžete využiť pri aplikácii šampónu, kondicionérov a ostatných prípravkov na úpravu brady. Kefy môžu mať rôzne typy štetín, od jemných až po hrubšie.

Ak chcete mať krásnu bradu, hrebene a kefy by mali patriť k vašej každodennej výbave. Vyberte si také pomôcky, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Rozhodujte sa podľa typu vašej brady a aj podľa jej dĺžky. Ak máte bradu dlhšiu a často sa vám v nej robia uzlíky, tak určite oceníte použitie kefy. 

Bez hrebeňa  a kefy by si žiadny muž nemal nechať narásť dlhú bradu. Tieto pomôcky bude každý pri starostlivosti o ňu potrebovať.

Viac
16 výsledkov
Zoradiť podľa