Mydlá na holenie

Mnoho mužov v súčasnosti pri holení využíva mydlo na holenie. Je to v skutočnosti tradičný a rokmi osvedčený produkt. Dnes najobľúbenejšie mydlá na holenie pochádzajú od značky Proraso.

Ak je mydlo na holenie správne napenené, štetcom alebo rukami, vytvorí na pokožke bohatú a veľmi hustú penu. Vďaka nej holiaca čepeľ po pokožke kĺže s minimálnym trením a znižuje sa tak riziko vzniku akéhokoľvek podráždenia. Mydlá na holenie majú osviežujúcu vôňu a počas holenia dokážu vyvolať až zmyselný zmyslový zážitok. Vôňa na pokožke navyše zostáva aj po holení.

Mydlá na holenie však nie sú žiadnou novinkou. Už naši dedovia používali pri holení britvu a mydlo. Vraciame sa do týchto krásnych čias a zažívame nostalgické zážitky, hoci v moderných barber salónoch. Aj keď teda nejde o žiadnu novinku, každý muž si môže byť istý, že kvalitné mydlo na holenie, ktoré napríklad obsahuje aj hydratačné zložky, hydratuje pokožku počas holenia.

Mydlá na holenie sú vhodné aj pre citlivú pokožku, pretože obsahujú rôzne prírodné látky, ktoré pokožku upokojujú. Navyše sú ekologicky prijateľnou voľbou, pretože pri ich balení býva využívaného menej plastu a obaly sú viac recyklovateľné.

Viac
3 výsledky
Zoradiť podľa