Pan Drwal

Predstavujeme vám poľského profesionálneho výrobcu pánskej kozmetiky, ktorá sa vyznačuje bezkonkurenčným zložením a jedinečnými a dlhotrvajúcimi vôňami. Značka PAN DRWAL si získala popularitu nielen v Poľsku, ale postupne aj v celej Európe, a to vďaka vysokej kvalite a precíznemu spracovaniu produktov.

Značka PAN DRWAL vyvinula oleje na bradu, ktoré ju hydratujú a vyživujú. Obsahujú prírodné oleje podporujúce zdravý rast brady. V ponuke nájdete aj šampóny na vlasy, ktoré ich jemne čistia, hydratujú a zanechávajú zdravé a lesklé. Sú bez parabénov a sulfátov. Pokožku po holení upokoja vody po holení, ktoré obsahujú prírodné ingrediencie minimalizujúce podráždenie. Pokožku a bradu vyživujú a chránia balzamy. Zjemňujú tvrdé fúzy a dodávajú im zdravý vzhľad. Ideálne na každodenné použitie sú jemne čistiace a osviežujúce sprchové gély s jedinečnými vôňami, ktoré vás osviežia. Silnú fixáciu a objem pre každodenný styling poskytnú stylingové toniká a určite využijete aj pomády so silnou fixáciou.

Značka pán PAN DRWAL si dáva na svojich produktoch a ich kvalite veľmi záležať. Jej kozmetika spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky. Výrobky sú vyvinuté špeciálne pre moderných mužov. Je synonymom kvality, spoľahlivosti a prestíže v oblasti pánskej kozmetiky. Veríme, že si produkty značky PAN DRWAL obľúbite rovnako ako my. Medzi našich bezkonkurenčných favoritov patria oleje na bradu, šampóny na vlasy, vody po holení, balzamy, sprchové gély, stylingové toniká, pomády so silnou fixáciou a iné.

Viac
23 výsledkov
Zoradiť podľa