KAY PRO

KAY PRO je značka profesionálnej vlasovej kozmetiky známa širokým sortimentom kvalitných produktov na vlasy. Táto profesionálna talianska vlasová kozmetika je na trhu už viac ako 30 rokov. Má spokojných zákazníkov medzi profesionálnymi kaderníkmi po celom svete. Vďačí za to nielen kvalite výrobkov, ale aj ich cenovej dostupnosti.

Ponúka kompletný sortiment produktov vhodných na profesionálnu starostlivosť o vlasy do profesionálneho prostredia i na domáce použitie. Pod značkou KAY PRO sa vyrábajú farby na vlasy, šampóny, kondicionéry, masky, stylingové produkty, gély, laky, peny a mnoho ďalších výrobkov. Všetky však majú vysokú kvalitu a vyhovujú tak aj potrebám profesionálnych kaderníkov. Značka KAY PRO pravidelne investuje do výskumu a vývoja svojich produktov. Vďaka tomu sú ich vlasové produkty v súlade s najnovšími trendmi a potrebami trhu. Všetky produkty okrem toho, že majú vysokú kvalitu, sú hlavne cenovo dostupné. Preto je značka KAY PRO obľúbená nielen medzi profesionálnymi kaderníkmi, ale aj laickými spotrebiteľmi. Produkty sa navyše používajú veľmi jednoducho a poskytujú konzistentné výsledky aj v domácom použití.

Okrem stylingových produktov značky KAY PRO by sme vám radi predstavili aj produkty na starostlivosť o vlasy, ktoré sú navrhnuté tak, aby vlasom a vlasovej pokožke poskytovali optimálnu výživu, hydratáciu a ochranu. Obľúbeným produktom je napríklad esenciálny olej na vlasy vhodný aj na citlivú pokožku, ktorý sa používa pred použitím šampónu a chráni tak vlasy. Ľahký krém je bohatý na prírodné látky, ktoré účinne odstraňujú nečistoty z pokožky hlavy.

KAY PRO je jednoducho spoľahlivá značka profesionálnej vlasovej kozmetiky. Po celom svete je známa vďaka svojej kvalite, inováciám a cenovej dostupnosti produktov. Je ideálna pre profesionálnych kaderníkov, ale aj pre spotrebiteľov, ktorí hľadajú kvalitné a cenovo dostupné produkty pre starostlivosť o vlasy v domácom prostredí.

Viac
2 výsledky
Zoradiť podľa