Pomôcky na líčenie

Na sklade máme množstvo pomôcok a nástrojov, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre profesionálnych vizážistov, ale ktoré viete využiť aj doma pri bežnom líčení.

Nevyhnutnou súčasťou každej kozmetickej taštičky musia byť makeup hubky. Existuje viacero typov i veľkostí. Niektoré sa odporúčajú na nanášanie tekutého makeupu, iné na rozostrenie kontúr alebo na nanášanie púdru. Vždy ich však udržiavajte čisté. Na tento účel môžete použiť aj čistiacu hubku alebo ich jednoducho oprať, či dôkladne umyť v rukách. Odporúčame však pred použitím hubku namočiť do vody a poriadne vyžmýkať. Ostane jemne vlhká a aplikácia makeupu bude jednoduchšia.

Nájdete u nás aj rôzne tašky na makeup. Ako profesionálni vizážisti ich budete naozaj potrebovať. Môžete si vďaka nim zorganizovať svoje produkty a pohodlne ich prenášať z miesta na miesto. Majú množstvo priehradiek a vreciek, aby ste si všetky pomôcky mohli usporiadať naozaj prehľadne.

Jednou z najzaujímavejších pomôcok, ktoré často využívajú profesionálni vizážisti, sú tzv. vizážistické rukavice. Ochránia vám ruky a zanechajú ich pri práci s makeupom a inými produktami čisté. Vďaka tejto rukavici môžete pohodlne nanášať makeup na tvár zákazníčky bez toho, aby ste mali od makeupu aj chrbát ruky.

Nezabudnite aj na zásobu štetcov a aplikátorov na nanášanie rôznych druhov makeupov, rúžov alebo očných tieňov. Hodia sa vám pravdepodobne aj rôzne zrkadlá, určite ich pri práci využijete.

Viac
4 výsledky
Zoradiť podľa