Barber nábytok

Zariaďovanie barber salónu alebo holičstva nebolo nikdy jednoduchšie. U nás totiž nájdete tie najkvalitnejšie kúsky nábytku spĺňajúce potreby každého holiča, kaderníka či barbera, ale zároveň aj každého zákazníka.

Barber nábytok vyrábaný s prihliadnutím na potreby holičov, kaderníkov i zákazníkov je kľúčovým prvkom v každom úspešnom barber salóne. U nás nájdete kolekciu nábytku z masívneho dreva s unikátnym dizajnom. Nábytok, ktorý máme k dispozícii, je nielen funkčný, ale aj krásny a srší jemnou a decentnou eleganciou.

Nábytok v barber salónoch a holičstvách čelí každodennému opotrebovaniu, ale na druhej strane musí vydržať čo najdlhšie, preto odporúčame investovať do nábytku z masívneho dreva. Tak investujete do kvality, trvácnosti a odolnosti. Unikátny dizajn nábytku vo vašom barber salóne však tiež dokáže prilákať pozornosť zákazníkov a prispeje aj k celkovej atmosfére vo vašom salóne. Dizajn je preto rovnako dôležitý ako kvalitné spracovanie.

Každý barber potrebuje množstvo zásuviek, skriniek a políc na odkladanie všetkých potrebných vecí. Každý barber má však zároveň aj svoje vlastné preferencie a potreby. U nás nájdete rôznorodý nábytok a máte na výber naozaj veľa možností. Môžete si vybrať nábytok s jednou alebo viacerými zásuvkami. Niektoré naše sety majú skrinky, iné police. Buďte si však byť istí, že všetky zásuvky a skrinky disponujú kvalitnými rukoväťami.

Myslite na to, že celkové zariadenie barber shopu nie je len o funkčnosti, ale aj o vytvorení príjemného prostredia pre vašich zákazníkov. Práve preto siahnite po nábytku s unikátnym dizajnom a s funkčným spracovaním. Stavte nielen na pohodlie, ale aj na štýl a praktickosť.

Viac
11 výsledkov
Zoradiť podľa