L´ovien essential

L´OVIEN ESSENTIAL je talianska vlasová kozmetika, ktorej cieľom je uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov. Zameriava sa na kvalitu, účinnosť a udržateľnosť svojich produktov. Využíva hlavne prírodné zložky šetrné k vlasom i vlasovej pokožke. Má širokú škálu produktov zahŕňajúcu šampóny, masky a fluidy, ako aj špecifické produkty, ako napríklad ampule proti vypadávaniu vlasov a dvojfázové rekonštrukcie. Špecializuje sa na regeneračné produkty, ktoré vlasy obnovujú a posilňujú. V sortimente má aj výživné šampóny na suché a poškodené vlasy a regeneračné masky.

Spoločnosť L´OVIEN ESSENTIAL je motivovaná viac ako 40-ročnými skúsenosťami v kozmetickom priemysle. Hlavnou snahou je vytvárať produkty, ktoré budú čo najmenej škodlivé, nielen pre ľudí, ale aj životné prostredie.

V našej ponuke nájdete široký výber produktov aj tejto talianskej značky. Napríklad šampón s mentolovým efektom a prírodnými zložkami na suché a poškodené vlasy, regeneračnú masku vo veľkom balení, vlasový fluid, dvojfázovú rekonštrukciu na vlasy, ampule proti vypadávaniu vlasov a masku na hĺbkovú regeneráciu vlasov.

Viac
11 výsledkov
Zoradiť podľa