Príslušenstvo k fénom, kulmám a žehličkám

Profesionálne nástroje pre styling vlasov môžu byť horúce, a tak potenciálne nebezpečné. Máme však pre vás niekoľko užitočných pomocníkov.

Podložky alebo stojany na ukladanie horúcich nástrojov, ako sú žehličky na vlasy alebo kulmy, by mali byť vo vašom kaderníctve základným bezpečnostným prvkom. Ochránite tak povrchy, ako sú stoly alebo pracovné plochy, pred poškodením. V ponuke mávame aj špeciálne stojany, ktoré môžete pripevniť na stenu.

Užitočné pre ochranu rúk pri práci s horúcimi nástrojmi môžu byť aj ochranné rukavice. Tie sú vyrobené z tepelne izolačného materiálu a umožnia vám bezpečne držať žehličky alebo kulmy. Nemusíte sa báť, že by ste sa popálili.

Pokiaľ pri práci používate produkty, ktoré obsahujú tekutiny, ako sú napríklad lak na vlasy alebo kondicionér v spreji, môže byť naozaj užitočné, ak začnete používať prenosné odolné podložky. Zabránite tak rozliatiu týchto produktov na povrchy alebo na nástroje. 

Zvážte aj použitie ochranných obalov pre vaše horúce nástroje, aby ste ich ochránili pred prachom a poškodením. Správna starostlivosť o horúce nástroje, ako sú napríklad žehličky a kulmy, a dodržiavanie základných bezpečnostných opatrení sú totiž kľúčové, ak chcete zachovať ich kvalitu a upravovať vlasy bezpečne.

Viac
30 výsledkov
Zoradiť podľa