Masky a zábaly na vlasy

Masky na vlasy - vlasové zábaly poskytujú vlasom potrebnú starostlivosť.  Pravidelným používaním vhodnej masky na vlasy zabezpečíte svojim vlasom zdravý vzhľad a udržíte ich v dobrej kondícií

Regeneračné masky aktívne vyživujú a obnovujú poškodené vlasy. Hydratačné masky dodávajú suchým, poškodeným a polámaným vlasom potrebné živiny. Objemové masky bohaté na vitamíny a živiny sú určené pre zväčšenie objemu. Masky na farbené vlasy vyživujú vlasy po farbení alebo melírovaní. Po farbení je tiež vhodné používať masky proti nežiadúcemu nádychu. Masky na kučeravé vlasy ich robia poddajnejšie, ale zachovávajú ich tvar. Neposlušné vlasy skrotia masky na uhladenie a disciplínu. Obľúbené sú prírodné masky, a to vďaka ich jedinečnému zloženiu. Aj vlasy, ktoré sú mastné, si zaslúžia takúto starostlivosť. Masky na mastné vlasy ich hydratujú a udržiavajú v dokonalej kondícii aj vlasovú pokožku. Navyše, správne zvolená maska na vlasy môže pomôcť aj s ich vypadávaním. Masky proti vypadávaniu a na rast vlasov ideálne kombinujte so šampónmi a kondicionérmi rovnakej rady. 

Aplikovať na vlasy masku je veľmi jednoduché. Masku rozotrieme do dĺžok vlasov, na na korienky. Vždy na šampónom umyté a uterákom usušené vlasy. Necháme pôsobiť, ideálne 5 až 10 minút. Vlasy dôkladne opláchneme. Stačí dodržať pár pravidiel a krásne vyživené vlasy môžete mať aj vy. 

Viac
212 výsledkov
Zoradiť podľa