AMOENÉ

Značka AMOENÉ je synonymom širokého sortimentu kvalitných produktov s dôrazom na dezinfekciu, ale aj starostlivosť o pokožku.

Lavosept® je jedinečným dezinfekčným prípravkom značky AMOENÉ. Ide o alkoholový dezinfekčný roztok alebo gél, ktorý je určený na dezinfekciu kože, obuvi, nástrojov, malých plôch a ťažko dostupných miest. Tento prípravok má funkčné dezinfekčné vlastnosti a poskytuje dlhú dobu použiteľnosti - až 60 mesiacov, čo ho robí naozaj unikátnym. Lavosept® chráni pred prenosom baktérií, plesní, kvasiniek a je účinný aj proti vírusovej hepatitíde typu A až E. Obsahuje zjemňujúce a hydratačné prísady, ktoré zabraňujú vysúšaniu a podráždeniu pokožky.

Značka AMOENÉ vyvinula aj luxusnú vazelínu s arganovým olejom, ktorá sa vyznačuje rôznymi vôňami. Táto vazelína pokožku nielen hydratuje, ale poskytuje jej aj potrebnú výživu. Arganový olej, ktorý je v nej použitý, je totiž známy svojimi regeneračnými vlastnosťami a v kozmetike je veľmi obľúbený. Obľúbeným produktom je aj magnéziová soľ do kúpeľa značky AMOENÉ. Magnézium je známe svojimi relaxačnými účinkami. Pomáha uvoľniť napätie v svaloch, a tak je táto soľ vhodná pre všetkých, ktorí hľadajú spôsob, ako sa pri kúpeli zrelaxovať. Odporučiť vám môžeme aj prírodnú kvetinovú sviečku vyrobenú z včelieho vosku, ktorá poskytuje príjemné osvetlenie a ešte príjemnejšiu vôňu.

Všetky vyššie spomenuté informácie sú dôkazom toho, že značka AMOENÉ kladie dôraz na kvalitu a inovácie a jej sortiment reflektuje túžbu po poskytovaní kvalitných produktov, ktoré spĺňajú vysoké normy v oblasti kozmetiky a farmaceutiky.

Viac
11 výsledkov
Zoradiť podľa