L'Oréal Professionnel

L'oréal Professionnel je jednou z vedúcich značiek v oblasti profesionálnej vlasovej kozmetiky. Je súčasťou skupiny L'oréal, ktorá je jedna z najväčších a najznámejších kozmetických spoločností na svete.

L'oréal Professionnel ponúka širokú škálu produktov určených na profesionálnu starostlivosť o vlasy. Pod touto značkou nájdete šampóny, kondicionéry, stylingové produkty, farby na vlasy a podobne. V našom e-shope nájdete napríklad prípravnú starostlivosť pred umývaním vlasov, kondicionér proti lámavosti vlasov, regeneračný šampón, šampón na krehké a oslabené vlasy alebo na vlasy farbené, rozjasňujúci šampón, šampón na obnovu dĺžok a vyplnenie koncov, rôzne kondicionéry, krémy na vlasy, uhladzujúce séra, masky a ďalšie produkty špičkovej vlasovej kozmetiky.

Značka je známa svojím výskumom a inováciami v oblasti vlasovej kozmetiky. Neustále investuje do vývoja nových produktov, aby bola vždy na čele s aktuálnymi trendmi a potrebami zákazníkov. Kladie dôraz na kvalitu svojich produktov a používa v nich len tie najkvalitnejšie ingrediencie šetrné k vlasom a pokožke hlavy.

L'oréal Professionnel sa ako značka zadržala chrániť životné prostredie. Neustále sa snaží znižovať environmentálny odtlačok a vyrábať produkty s ohľadom na životné prostredie. Pre kaderníkov a salóny poskytuje aj profesionálnu podporu a pomoc. Má vlastné vzdelávacie programy, školenia a je známa aj vďaka prestížnym a slávnym profesionálnym kaderníkom po celom svete.

Niet sa čomu čudovať, že L'oréal Professionnel je jedna z najobľúbenejších značiek profesionálnych kaderníkov. Je známa kvalitnými produktami s vysokým štandardom v oblasti vlasovej kozmetiky. Ak teda hľadáte produkty, ktoré sú nielen kvalitné, ale aj dôveryhodné, tie od značky L'oréal Professionnel sú pre vás určite tie pravé.

Príbeh značky L'oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá zmenila kadernícky svet. Práve o 2 roky nato vznikla spoločnosť L'oréal Professionnel. Odvtedy vyvíja produkty prispôsobené tým najnáročnejším odborníkom. Laboratóriá pokročilého výskumu neustále využívajú najnovšie technológie, aby išli každý rok o krok vpred. Na svojom konte má značka L'oréal Professionnel množstvo produktov, ktoré sú obľúbené profesionálmi po celom svete.

Viac
67 výsledkov
Zoradiť podľa