Kadernícke zástery

Kadernícke zástery sú užitočné ochranné prostriedky, ktoré sú v kaderníckych salónoch naozaj nevyhnutné. Hlavnou úlohou kaderníckej zástery je, aby ochránila vaše oblečenie počas strihania, farbenia alebo pri chemickom ošetrení vlasov.

Niektoré kadernícke zástery majú aj praktické vrecká, umiestnené na ich prednej časti. Sem si môžete odložiť kadernícke nástroje ako špičky, hrebene, nožnice alebo aj iné pomôcky. To vám dovolí mať všetky dôležité nástroje poruke a ľahko prístupné.

Vďaka kaderníckym zásterám veľmi jednoducho a rýchlo udržíte hygienu a čistotu pracovného priestoru. Aj vaši zákazníci sa budú cítiť v takto profesionálnom prostredí oveľa viac uvoľnení. Používanie kaderníckych záster totiž navodzuje aj dojem, že sa  v kaderníckom salóne kladie dôraz na profesionalitu a starostlivosť o zákazníkov.

V našej ponuke si určite nájdete kadernícku zásteru presne podľa vašich potrieb. Určite chcete, aby bola odolná proti vode, farbe a chemikáliám, aby sa ľahko čistila a dezinfikovala a aby bola aj odolná. Stačí si len vybrať z našej ponuky.

Viac
28 výsledkov
Zoradiť podľa