Pleťové masky

Pleťové masky sú skvelým doplnkom v starostlivosti o pleť. Poskytujú okamžité výsledky. Vyberte si však masku, ktorá je vhodná pre typ vašej pleti.

Nezabúdajte, že pleťové masky sa majú používať pravidelne. Ako často, to závisí od typu masky, ale aj od potrieb vašej pokožky. Niektoré sa môžu používať denne, iné raz týždenne. Vždy však sledujte reakciu pokožky na pleťovú masku. Akýkoľvek nový produkt by ste mali skúšať postupne a sledovať, ako pokožka reaguje. Ak zaznamenáte akékoľvek podráždenie, masku už nepoužívajte.

Vždy dodržiavajte pokyny na obale masky, hlavne čo sa týka doby pôsobenia a spôsobu aplikácie. Predtým, než si masku nanesiete, si dôkladne očistite tvár. Pokožku by ste mali zbaviť všetkých nečistôt, mastnoty a zvyškov makeupu, aby sa aktívne zložky v pleťovej maske mohli do pokožky absorbovať čo najlepšie.

V súčasnosti k obľúbeným pleťovým maskám patria čierne ílové masky. Získali si obrovskú popularitu. Odstraňujú nečistoty a prebytočnú mastnotu z pokožky. Čistia póry, odstraňujú odumreté bunky, zlepšujú textúru pleti a pokožku vyživujú. Hitom je aj čierna zlupovacia maska. Po zaschnutí sa odstráni z pokožky spolu s odumretými bunkami a nečistotami.

Na jemné, ale hĺbkové odstránenie nečistôt z vašej pleti stačí naozaj malá vrstva pleťovej masky na tvár. Pokožke však dodá krásny vzhľad a zanechá ju dokonale hydratovanú a sviežu. Pleťové masky s rôznymi výťažkami, látkami a vitamínmi pôsobia pozitívne na kondíciu pokožky. Zjemňujú ju a dodávajú jej pružnosť.

Vyberte si pleťovú masku na normálnu či suchú pokožku. Ich účinky uvidíte už po prvých použitiach!

Viac
7 výsledkov
Zoradiť podľa