Elfa Pharm

Značka Elfa Pharm je známa predovšetkým v oblasti výroby kozmetických produktov určených na starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy. Ich sortiment zahŕňa rôzne séra, masky, šampóny, balzamy a ďalšie produkty, ktoré pomáhajú zlepšovať stav vlasov a zabezpečujú ich zdravý rast a vzhľad.

Elfa Pharm používa vo svojich produktoch hlavne prírodné zložky. V rade jej produktov nájdete širokú škálu kozmetických prípravkov určených na rôzne typy vlasov a na rôzne potreby, ako sú napríklad hydratácia, posilnenie, ochrana a podobne.

V našej ponuke nájdete napríklad stimulujúce sérum, intenzívnu obnovujúcu masku na vlasy, sérum proti vypadávaniu vlasov, šampón na obnovu vlasov, olej na vlasovú pokožku z lopúcha alebo účinný balzam.

Vo svojich produktoch využíva Elfa Pharm rôzne oleje, ktoré vlasy hydratujú, poskytujú im živiny a podporujú ich zdravý rast. Rovnako sú súčasťou jej produktov rastlinné extrakty, ktoré majú upokojujúce, hydratačné a revitalizačné vlastnosti. Produkty Elfa Pharm často obsahujú aj rôzne éterické oleje, vitamíny a minerály

Obľúbenou zložkou je olej z lopúcha, ktorý má silné účinky v boji proti vypadávaniu vlasov, pri podpore rastu nových vlasov a pomáha aj v boji s lupinami. Spevňuje vlasy a chráni ich pred štiepením.

Značka Elfa Pharm si vďaka svojim kvalitným produktom získala dobrú povesť nielen medzi spotrebiteľmi, ale aj medzi profesionálmi v oblasti kaderníckeho priemyslu.  

Viac
8 výsledkov
Zoradiť podľa