Britvy

Nájdete u nás kvalitné britvy na vymeniteľné žiletky. Britvy s vymeniteľnými žiletkami s celou čepeľou sú modernou alternatívou k tradičným holiacim strojčekom. Ich hlavnou výhodou je možnosť rýchlo vymeniť čepeľ, čím sa zabezpečí dokonalá ostrosť, ale aj hygienické holenie. Rukoväte týchto britiev môžu byť kovové, medené alebo drevené. Vyberte si podľa vášho vkusu. Kovové rukoväte sú odolné a ľahké, medené majú luxusný vzhľad a drevené vzbudzujú úctu k tradíciám.

Klasické britvy s polovičnou čepeľou patria medzi tradičné a štýlové nástroje na holenie. Ich polovičná čepeľ je ideálna na precízne tvarovanie vlasov, brady a fúzov a na detailné práce. Takisto ich máme dostupné s kovovými, medenými alebo drevenými rukoväťami s pohodlným úchopom a príjemným dizajnom.

Ak preferujete krátke britvy s polovičnou čepeľou, máme aj tie. Vieme, že sú ideálne na presné strihy a detailné práce a ich kompaktný dizajn umožňuje presné ovládanie a tvarovanie účesu podľa potreby. Sú jedinečné a štýlové.

Nájdete u nás britvy rôznych značiek. Obľúbená je značka Captain Cook, ktorá je známa vďaka kvalitným a štýlovým holiacim nástrojom. Ich britvy sa vyznačujú spoľahlivosťou a krásnym dizajnom. Značka Barber Line je známa v kaderníckom priemysle rovnako, pretože ponúka profesionálne holiace nástroje vrátane britiev, ktoré vyhovujú potrebám aj tých najnáročnejších kaderníkov a barberov.

K dispozícii máme aj profesionálne britvy značky Dovo Solingen. Je to nemecký výrobca profesionálnych holiacich nástrojov, ktorého výrobky sa považujú za špičku v oblasti ostrosti a kvality rezania.

Bez ohľadu na preferencie a potreby, ktoré máte, určite u nás nájdete takú britvu, ktorá bude pre vás dokonalým nástrojom, s ktorým dosiahnete dokonalé výsledky. Britvy totiž spájajú tradičné remeslo s modernými inováciami.

Viac
52 výsledkov
Zoradiť podľa