Kadernícke kreslá

Ak hľadáte kadernícke stoličky, kreslá či taburety, všetko vo vysokej kvalite a s rýchlou dodacou lehotou, ste na správnom mieste. 

Kadernícke kreslá sú základným vybavením každého kaderníckeho salónu. Preto musia byť pohodlné a funkčné. Kaderníkovi sa musí okolo nich dobre pracovať a zákazníkovi sa v nich musí dobre sedieť.

Pri výbere kresiel do kaderníctva by ste mali rozmýšľať nad ich dizajnom, aby ladil aj s ostatným zariadením vášho kaderníckeho salónu. Kadernícke kreslá môžu mať moderný, vintage alebo futuristický vzhľad. Kľúčovým faktorom pri výbere kaderníckeho kresla je však pohodlie. Vyberte si kreslo s ergonomickým dizajnom, podložením hlavy a opierkami pre ruky, aby sa vaši zákazníci cítili počas celej návštevy kaderníckeho salónu pohodlne. Dôležité je, aby sa výška kaderníckeho kresla dala nastavovať, aby sa kreslo dalo nakláňať a polohovať.

Kvalitné kadernícke kreslá sú vyrobené z odolných materiáloch a majú napríklad oceľový rám. Sedadlo a opierky môžu byť čalúnené, ale takisto materiálom, ktorý je odolný proti farbám a chemikáliám. Vďaka tomu sa dá kreslo aj jednoducho vyčistiť.

Cena kaderníckych kresiel sa líši podľa ich kvality, dizajnu a funkcií. Je dôležité nájsť rovnováhu medzi cenou a kvalitou.


Záruka na kadernícky nábytok AYALA

Viac
124 výsledkov
Zoradiť podľa