Kallos LAB 35

Kallos LAB 35 je nová línia profesionálnej vlasovej kozmetiky výrobcu KALLOS COSMETICS určená na dokonalú starostlivosť o vlasy. Je to jeden z pokročilých sortimentov značky, ktorý sa zameriava na špecifické potreby vlasov. Bol navrhnutý s cieľom poskytnúť vlasom intenzívnu starostlivosť a vyriešiť konkrétne vlasové problémy. Produkty obsahujú koncentrované aktívne zložky, ktoré zaručujú viditeľné výsledky.

Každý produkt v rade Kallos LAB 35 rieši špecifické potreby vlasov, či už ide o hydratáciu, regeneráciu, ochranu alebo iné problémy. Aj napriek tomu je však rad produktov Kallos LAB 35 cenovo dostupný. Neustupuje však od vysokého štandardu kvality a považuje sa za vlasovú kozmetiku profesionálnej kvality. V rade nájdete šampóny, kondicionéry, masky, oleje, séra i ďalšie produkty balené v moderných a funkčných obaloch.

Ak teda hľadáte pokročilé riešenia pre starostlivosť o vlasy a ste pripravení investovať do naozaj kvalitných produktov, ktoré majú viditeľné výsledky, odporúčame vám produkty Kallos LAB 35. Produkty tejto línie vynikajú svojím zložením s obsahom kyseliny hyalurónovej, keratrixu, ceramidu (čo je základný stavebný prvok štruktúry vlasov), prírodných zložiek a výťažkov, akými sú napríklad morská soľ, minerály, vitamíny a prírodné oleje, ktoré majú skvelý regeneračný a ošetrujúci účinok, či už na bežnú dennú starostlivosť, alebo na účinnú regeneráciu suchých a poškodených vlasov, na zväčšenie objemu alebo na inovatívne stylingové produkty.

Viac
14 výsledkov
Zoradiť podľa