Italy Ceramic

Italy Ceramic je talianska značka, ktorá sa špecializuje napríklad aj na výrobu kvalitných keramických produktov pre kaderníctva. Značka Italy Ceramic distribuuje príslušenstvo na umývacie boxy, ale aj ochrany na umývacie boxy v rôznych farbách. V jej ponuke nájdete aj rôzne komplet batérie na kadernícke umývadla s príslušenstvom a umývadlá rôznych tvarov. Určite je z čoho si vyberať.

Príslušenstvo na umývacie boxy patrí medzi tie najkvalitnejšie. Nájdete tu rôzne držiaky, podložky, ale aj ochrany v rôznych farebných prevedeniach. Nielenže tieto produkty chránia umývacie boxy, ale zároveň pridávajú aj štýl a eleganciu do každého kaderníckeho salónu. Ich sortiment zahŕňa aj kompletné batérie pre kadernícke umývadlá vrátane príslušenstva. Tieto batérie vynikajú kvalitou, funkčnosťou a zároveň aj moderným dizajnom, rovnako ako rôzne keramické umývadla.

Všetky produkty od Italy Ceramic sú vyrobené s vysokou pozornosťou k detailom a kvalite. Sortiment je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám profesionálnych kaderníkov a barberov. Aj preto je značka Italy Ceramic známa svojou vysokou kvalitou a precíznym spracovaním produktov. Ak teda hľadáte kvalitné, funkčné a štýlové produkty do kaderníctva, tak výrobky značky Italy Ceramic sú určite tie pravé.

Viac
20 výsledkov
Zoradiť podľa