KEUNE

Keune je jedna z najstarších a najuznávanejších značiek v oblasti profesionálnej kaderníckej a kozmetickej starostlivosti. Je to pôvodom holandská značka. Dnes je však známa po celom svete. Vďačí za to svojim vysokokvalitným produktom z oblasti kaderníctva a farbenia vlasov.

Produkty značky Keune sú známe svojim zložením. Tvoria ich len tie najkvalitnejšie ingrediencie, vďaka čomu zabezpečujú optimálne výsledky a šetrnú starostlivosť o vlasy. Vo svojom portfóliu má široký výber produktov vrátane farieb na vlasy, stylingových produktov, šampónov, kondicionérov, masiek na vlasy a mnohých ďalších výrobkov. Jej široký sortiment dokáže uspokojiť potreby rôznych typov zákazníkov a je vhodný na všetky typy vlasov.

V našej aktuálnej ponuke produktov značky Keune nájdete napríklad silné penové tužidlo, sprej s termo ochranou, lesk na vlasy, sprej pre objem korienkov, tekutý lak na vlasy, objemový púder, silno tužiaci lak na vlasy alebo lak na vlasy so strednou fixáciou, slaný sprej pre veľký objem vlasov či vosk na vlasy v spreji. Je z čoho vyberať.

Značka Keune je jednou z vedúcich značiek v oblasti výskumu a vývoja nových produktov v kaderníctve. Snaží sa ísť s dobou a udržať krok s aktuálnymi trendmi, hlavne čo sa týka farbenia a starostlivosti o vlasy. Aj vďaka tomu je značka Keune jednou z najobľúbenejších značiek medzi profesionálnymi kaderníkmi po celom svete. Všetky jej produkty boli totiž navrhnuté s ohľadom na kvalitu, ktorá je potrebná v kaderníckom priemysle.

Značka Keune si získala dobré meno medzi zákazníkmi, ale aj profesionálnymi kaderníkmi, pretože dbá o to, aby jej produkty boli šetrné aj k životnému prostrediu. Všetky produkty vyrába v súlade s etickými normami a snaží sa o udržateľné a etické obchodovanie a výrobu svojich produktov. Ak teda hľadáte značku, ktorá má dlhoročnú tradíciu a zaviazala sa k výrobe len tých najkvalitnejších výrobkov, tak medzi najspoľahlivejšie a najdôveryhodnejšie určite patrí aj holandská značka Keune. Svedčia o tom milióny spokojných zákazníkov po celom svete.

Viac
11 výsledkov
Zoradiť podľa