Britvy, efilačné nože a holiace strojčeky

V našej ponuke nájdete skvelé britvy, efilačné nože a holiace strojčeky. Patria medzi dôležitých pomocníkov pri odstraňovaní fúzov a chĺpkov. Vďaka výnimočnej ostrosti rezania ich využíva nejeden kaderník či barber.

V našej ponuke nájdete široký výber vynikajúcich britiev, efilačných nožov a holiacich strojčekov na vymeniteľné žiletky. Všetky tieto produkty boli špeciálne vyrobené pre potreby kaderníkov, kozmetických a barber salónov. Sú teda extrémne ostré, majú ergonomický dizajn a  ľahko sa udržiavajú v čistote.

Naše britvy, efilačné nože a zrezávače sú výnimočne ostré s ergonomickým dizajnom a vyrobené tak, aby oholili naozaj dohladka a priam dokonalo. Kľúčová v tomto prípade je predovšetkým ostrosť. Nájdete u nás aj náhradné žiletky s tenkými a ostrými čepeľami. Takisto aj holiace strojčeky na vymeniteľné žiletky, ktoré sú veľmi praktické a umožňujú rýchlu a jednoduchú výmenu žiletiek.

Britvy, efilačné nože i holiace strojčeky by sa mali v rukách držať ľahko a manipulácia s nimi by mala byť veľmi jednoduchá. Preto si vyberte produkt s ergonomickým dizajnom. Ideálne je, aby mal aj protišmykovú úpravu, aby ste sa nemuseli obávať, že vám britva či efilačný nôž vypadne z ruky.

Britvy, efilačné nože i holiace strojčeky pravidelne čistite a odstraňujte z nich nečistotu. Aj keď sú vyrobené z veľmi odolných materiálov, vďaka ktorým ich môžete používať naozaj dlhodobo, musíte sa o ne správne starať. Britvy a efilačné nože by ste mali pravidelne sterilizovať, aby ste tak zamedzili prenosu nežiaducich baktérií a poskytli vašim zákazníkom dokonalú ochranu a komfort.

Viac
82 výsledkov
Zoradiť podľa