Recepcie

Kvalitná a elegantná recepcia zohráva kľúčovú úlohu v uvítaní klienta. Vy ako kaderníci musíte vo vašom kaderníckom salóne dávať veľký dôraz na prvý dojem a naše recepcie vám v tom pomôžu. Sú prvotriedne, elegantné a funkčné.

Recepčné pulty a recepcie, ktoré máme k dispozícii, majú potenciál vytvoriť u vášho zákazníka dojem z profesionálnych kaderníckych služieb už pri prvom pohľade. Umiestnite ich do vchodu do kaderníctva, aby vás reprezentovali. Vyberte takú recepciu, ktorá sa najlepšie hodí do štýlu vášho kaderníckeho salónu a korešponduje aj s jeho zariadením. Máme rôzne designy, farebné odtiene, spracovanie i materiály.

Recepčný pult by mal ladiť s celkovým dizajnom vášho salónu. Či už je to štýl moderný, minimalistický, tradičný alebo akýkoľvek iný, mali by ste s ním zachovať jednotu. Pre recepčný pult je dôležité, aby ste v ňom mali dostatok priestoru. Ideálne je, ak bude vybavený úložnými priehradkami pre rôzne dokumenty a ďalšie potrebné nástroje. 

Zákazníci by mali mať k recepčnému pultu ľahký prístup a personálu kaderníckeho salónu by nemal zavadzať. Dôležité je ho aj správne osvetliť. To tiež pomôže vytvoriť príjemnú atmosféru. Keďže v dnešnej dobe sú elektronické rezervačné systémy a počítače bežnou súčasťou recepcií, myslíte pri kúpe recepčného pultu na to, aby bol dostatočne technicky vybavený.

Recepčný pult by mal odrážať vašu značku. Mal by vytvárať vo vašom kaderníckom salóne príjemnú a profesionálnu atmosféru a zaisťovať pohodlný a efektívny priebeh služieb pre zákazníkov. Vyberte si takú recepciu, ktorá vás bude už na prvý pohľad reprezentovať. Urobíte na zákazníkov dobrý dojem. Tí na vás nezabudnú a možno inšpirujú aj iných, aby vás navštívili, a tí najspokojnejší sa k vám budú samozrejme pravidelne vracať, pretože si budú istí vašimi profesionálnymi kaderníckymi službami.


Záruka na kadernícky nábytok AYALA

Viac
26 výsledkov
Zoradiť podľa