Zastrihávač rozštiepených končekov

Mať krásne a zdravé vlasy je snom každej ženy. Pri dlhých vlasoch však často dochádza k rozštiepeným končekom vlasov, ktoré nevyzerajú príliš vábne a dodávajú vlasom neupravený vzhľad. Avšak veľa žien pri tomto probléme si nechce dať podstrihnúť zo svojej dĺžky vlasov, pretože sa im často zdá, že pri každom podstrihnutí prichádzajú aj o zdravé vlasy a tie im rastú veľmi pomaly.

Existuje riešenie na suché a rozštiepené končeky vlasov v podobe zastrihávača rozštiepených končekov. Profesionálny zastrihávač rozštiepených končekov pomôže vám alebo vašim zákazníčkam zastrihnúť končeky v miestach, kde sú poškodené alebo roztrapkané, zatiaľ čo zdravé vlasy ostanú nedotknuté. Vďaka tomu budú mať vaše klientky zdravšie vlasy a tie im budú rýchlejšie dorastať.

Špeciálny zastrihávač rozštiepených končekov nasmeruje pramene vlasov cez narovnávač, ten nasmeruje každý jeden vlas do rovnej polohy a keď sa končeky dotknú čepelí, príde k ich odstrihnutiu v mieste poškodenia. Dĺžka odstrihnutia závisí od nadstavca, ktorú si zvolíte od 0,3 cm do 0,6 cm. Ostatné zdravé vlasy ostanú nedotnuté. 

Viac
2 výsledky
Zoradiť podľa