NishLady

Fascinujúcou novou značkou so širokou škálou produktov určených pre ženy je značka NishLady. Vyrába rôzne šampóny, masky, kondicionéry a produkty vhodné na blond vlasy. Zameriava sa však nielen na starostlivosť o vlasy, ale aj na parfumy pre ženy. Dávame vám do pozornosti napríklad voňavé spreje na telo s objemom 260 ml a s rôznymi vôňami od kvetinových cez korenisté až po sladké a ovocné.

Ženám ponúka značka NishLady širokú škálu kvalitných výrobkov, ktoré zlepšujú celkový vzhľad a zvyšujú ženské sebavedomie. Sú to napríklad šampóny na rôzne typy vlasov, či už sú to vlasy suché, poškodené, farbené, alebo mastné. Šampóny obsahujú šetrné a hydratačné zložky, ktoré vlasy očisťujú a vyživujú. Kondicionéry značky NishLady boli navrhnuté tak, aby vlasy hydratovali a vyživovali, obsahujú výživné látky a oleje, ktoré vlasy zjemňujú a zanechávajú ich lesklé. Hĺbkové kondicionéry a masky NishLady poskytujú vlasom naozaj intenzívnu starostlivosť. Odporúčame ich na obnovu suchých a poškodených vlasov a na zlepšenie ich textúry a lesku.

Značka NishLady vyvinula aj produkty špeciálne určené na blond vlasy. Zvýraznia jas a zdravie blond vlasov. Obsahujú špeciálne pigmenty a zložky, ktoré pomáhajú eliminovať žlté tóny a udržať chladný odtieň blond vlasov. Za zmienku určite stoja aj stylingové produkty, ako sú peny, vosky a spreje, ktoré umožňujú ženám vytvárať rôzne účesy.

Vo všetkých produktoch značka NishLady využíva prírodné zložky šetrné k pleti a vlasom, aby tak prispela k celkovému zdraviu a ženskej kráse. Ak teda hľadáte komplexnú starostlivosť o vlasy a produkty, vďaka ktorým sa budete cítiť krásne a sebavedomé, určite si zo sortimentu produktov značky NishLady vyberiete.

Viac
14 výsledkov
Zoradiť podľa