Ostatná starostlivosť

V tejto sekcii nájdete množstvo produktov, ktoré patria k osobnej starostlivosti o vaše telo. Či už sú to toaletné vody, alebo parfémy, prípravky na opaľovanie a po opaľovaní, alebo zubné pasty, všetky tieto produkty prispievajú k celkovej starostlivosti o telo a vytvárajú základ pre dobrú osobnú hygienu.

Toaletné vody slúžia na osvieženie a dodajú vám príjemnú vôňu. Použite ich kedykoľvek počas dňa. Parfémy sú koncentrovanejšie, majú dlhšiu trvácnosť a používajú sa pri špeciálnych príležitostiach. Výber parfému je vždy veľmi osobný.

Určite investujte aj do kvalitných prípravkov na opaľovanie a po opaľovaní. Prípravky na opaľovanie slúžia na ochranu pokožky pred slnečnými lúčmi. Obsahujú filtre, ktoré chránia pokožku pref nebezpečným UV žiarením. Sú vo forme krémov, olejov alebo sprejov. Prípravky po opaľovaní pomáhajú pokožku upokojiť a hydratovať po nadmernom vystavení slnečnému žiareniu. Obsahujú často chladivé a hydratačné zložky, ako je napríklad aloe vera, ale aj množstvo ďalších účinných látok.

Súčasťou starostlivosti o telo je určite aj ústna hygiena. Stavte na kvalitnú zubnú pastu, ktorá slúži nielen na čistenie zubov, ale aj na odstraňovanie zubného plaku a na prevenciu tvorby zubného kazu. Zubné pasty pre dospelých obsahujú fluoridy a ďalšie zložky, ktoré udržiavajú vašu ústnu dutinu v dobrom stave. Zubné pasty pre deti boli špeciálne vyvinuté pre ich potreby.

Viac
3 výsledky
Zoradiť podľa